67 213 28 86 sezup@sezup.com.pl

roboty budowlane piła

Firma SEZUP Clima posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej branży budowlanej, od klimatyzacji, przez automatykę po projekty. Zdobywane doświadczenie i rosnący skład firmy dzisiaj owocują gronem zadowolonych klientów. Naszymi klientami są firmy, przedsiębiorstwa a także placówki użyteczności publicznej, między innymi hotele, restauracje, banki, a także służba zdrowia i klienci indywidualni.
Przez lata daliśmy się poznać  jako firma solidna i godna zaufania co nasz niezmiernie cieszy i jest motorem napędowym do jeszcze lepszego działania.
W 2001r. opracowaliśmy, wdrożyliśmy i certyfikowano zintegrowany zarządzania jakością i środowiskiem zgodny z wymaganiami norm: PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 14001:2005. Dzięki temu nasi klienci widzą że jesteśmy pro środowiskowi, nastawieni na świadomą politykę wysokiej jakości i troski o otoczenie. Nasze przedsiębiorstwo nastawione jest na nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne technologie. Szczególnie naszą uwagę przykuwają odnawialne źródła energii, m.in. w oparciu o technologię pomp ciepła. W tym obszarze nastąpiła największa koncentracja wysiłków, skutkująca realizacją nowatorskich projektów i wykonawstwa dla budynków hotelowych, kompleksów basenowych, obiektów oświatowych, pensjonatów i budynków mieszkalnych, gdzie zastosowana technologia doskonale się sprawdza.

Podobnie jest systemami integrującymi zarządzanie instalacjami w budynkach z wykorzystaniem nowoczesnych magistrali EIB. Służą one do kompleksowego sterowania, od załączania poprzez sygnalizowanie i nadzór urządzeń elektrycznych instalowanych w budownictwie. Systemy z powodzeniem zastępują klasyczną instalację elektryczną, nie mogącą sprostać stale rosnącym wymaganiom użytkowników. My, jako firma patrząca w przyszłość i świadoma technologi sprawiamy że życie codzienne staje się wygodniejsze. W każdym działaniu dowodzimy iż współczesna technika doskonale sprawdza się nie tylko służąc do rozrywki ale i ułatwiając funkcjonowanie.

roboty budowlane piła
roboty budowlane piła

Roboty budowlane Piła

Zajmujemy się również wykonywaniem na potrzeby realizowanych przez nas usług elementy dla instalacji wentylacyjnych: kształtki, przepustnice, czerpnie, wyrzutnie, tłumiki akustyczne, króćce amortyzacyjne itp. oraz rozdzielnie elektryczne, szafy sterownicze, układy regulacyjne i kontrolno-pomiarowe dla systemów automatyki. Dzięki posiadanemu przez nas znaczącego potencjału technicznego w postaci warsztatu prefabrykacji jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe realizacje na najwyższym poziomie, terminowo i z pełnym serwisowaniem.

Od 2001 r., na podstawie podpisanej umowy partnerskiej przedsiębiorstwo zajmuje się również wznoszeniem prefabrykowanych obiektów w technologii lekkiego szkieletu stalowego systemu ASTRON. W tym celu nasza kadra została zaopatrzona w niezbędna wiedzę, narzędzia i programy do projektu i montażu hal. Posiadamy własne samojezdne podnośniki nożycowe, teleskopowe oraz ładowarkę firmy HAULOTTE konieczne do szybkiego montażu konstrukcji stalowych. Realizujemy projekt i montaż hal, niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość ich wyposażenia we wszelkie niezbędne instalacje. Ogromną zaletą hal stalowych ASTRON jest możliwość ich rozbudowy nawet po wielu latach.

ul. Długosza 25, 64-920 Piła

764 000 10 35

0000032695

008027168

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Więcej informacji

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.

Wyjdź