67 213 28 86 sezup@sezup.com.pl

hale magazynowe piła

Sezup Clima świadczy szereg usług w tym projekt i stawianie hal magazynowych Astron. Nasza wysoko wyszkolona kadra projektantów potrafi dobrać odpowiednie materiały i technikę optymalną do szybkiej realizacji zadania. Priorytetem naszym i naszego partnera jest maksymalne sprostanie oczekiwań klientów. Bogate doświadczenie które zdobywaliśmy przez 30 lat, dziś owocuje możliwością oferowania niskich cen bez utraty na jakości i szybkości usług. Astron to wiodący europejski sprawdzony i niezawodny partner oferujący szybką budowę obiektów przemysłowych pod klucz. Wspólnie dostarczamy gotowe hale produkcyjne, hale dla rolnictwa oraz różnego rodzaju magazyny. Każda stworzona przez nas konstrukcja stalowa to ekonomiczny i trwały produkt najwyższej jakości.

Hale magazynowe Piła na światowym poziomie

Współczesne hale magazynowe nie tylko są praktyczne ale także coraz częściej swoim wyglądem wpasowują się w krajobraz. Szczególnie widoczne jest to na obrzeżach dużych miast, gdzie koncentruje się produkcja i przetwórstwo. Wykorzystanie hal jako obiektów na magazyn jest praktyczne i ekonomiczne, a czas projektu i realizacji nieporównywalnie krótki. Nic więc dziwnego że ich popularność rośnie a co za tym idzie spada cena ale nie jakość. Hale bardzo często służą firmom jako przestrzeń, w której składowane są towary, możliwość realizacji wysokich obiektów pozwala na magazynowanie piętrowe i swobodne poruszanie się np. wózkami widłowymi. Nie jest to jednak jedyne możliwe zastosowanie, bowiem w hali można na przykład wydzielić pomieszczenia biurowe, handlowe czy służące do uprawiania sportu i rekreacji.

Do czego hala magazynowa?

Duża powierzchnia składowa i możliwość zagospodarowania wzwyż doskonale sprawdza się w każdej branży. Prekursorami wykorzystywania metalowych obiektów na magazyny i sklepy jest mechanika. Wszechstronne i zupełnie indywidualne ustawienie regałów powala na swobodny transport między nimi zarówno wysokich jak i szerokich towarów. Możliwość izolacji termicznej pozwala na przechowywanie produktów spożywczych, i materiałów wymagających specjalistycznych temperatur.

hale magazynowe piła

ul. Długosza 25, 64-920 Piła

764 000 10 35

0000032695

008027168

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Więcej informacji

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.

Wyjdź