67 213 28 86 sezup@sezup.com.pl

PPU SEZUP Clima Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca realizuje kompleksowe projekty z zakresu budownictwa kubaturowego i przemysłowego. Gwarantujemy fachowe doradztwo, obsługę projektową i inwestycyjną. Dbamy zarówno o wysokie standardy prowadzonych przedsięwzięć, jak i o ich ekonomiczną optymalizację. Jesteśmy firmą, która stara się, aby wszelkie rozwiązania i materiały odznaczały się zarówno wysoką jakością, jak i nowoczesnością konstrukcji oraz atrakcyjnością architektoniczną. Referencje naszych dotychczasowych Klientów pozostają do Państwa wglądu i stanowią najlepsze świadectwo naszej wiedzy i doświadczenia. Pracą, umiejętnym zarządzaniem projektami oraz szybkimi terminami realizacji powierzonych nam inwestycji udowodniliśmy, że jesteśmy partnerem stabilnym i wiarygodnym biznesowo.

ul. Długosza 25, 64-920 Piła

764 000 10 35

0000032695

008027168

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Więcej informacji

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.

Wyjdź