67 213 28 86 sezup@sezup.com.pl

klimatyzacja piła

Firma Sezup Clima specjalizuje się w projektowaniu, montażu a także serwisowaniu klimatyzacji. Teoretycznie służy poprawie samopoczucia i komfortu pracy, w rzeczywistości spełnia wiele innych funkcji o których warto pamiętać. Szczególnie obniżanie temperatury pomieszczeń zalecane jest dla dzieci i osób starszych dla których przebywanie w zbyt nagrzanym powietrzu może być nawet zabójcze.
Aby technologia spełniała swoją rolę i miała dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, system jak i urządzenia muszą być utrzymywane w czystości. Odpowiednio serwisowane urządzenie oczyszcza powietrze, eliminuje przykre zapachy i drobnoustroje lubiące ciepło. W Polsce upały potrafią być wyjątkowo nieznośne, a z uwagi na wielosezonowość, nie jesteśmy uodpornieni do gorąca. O ile ciepło jest dobre i wskazane dla ciała, o tyle organizm do oddychania potrzebuje powietrza chłodnego.
Wart uwagi jest również fakt iż nasza koncentracja, wydajność i nastrój spadają w przypadku przegrzania, dlatego tak ważne jest zachowanie temperatury otoczenia do osób w nim przebywających.

klimatyzacja piła

Urządzenie stałe czy przenośne?

Wybór urządzeń przede wszystkim jest zależy od potrzeb mieszkańców, przeznaczenia i powierzchni obiektów które mają być ochładzane. Do biur i hal usługowych zdecydowanie idealnym rozwiązaniem są systemy klimatyzacji, włącznie z siecią i wydajnymi urządzeniami. Współcześnie wyposażone są w technologię pozwalającą ich całkowite kontrolowanie, a w przypadku awarii na szybką i coraz częściej zdalną diagnozę. Dzięki temu nie potrzeba pracowników do obsługi urządzeń, przenoszenia czy serwisowania. Jedyną rzeczą której wymaga się od użytkowników to umiejętność samodzielnego ustawiania pożądanej temperatury. W tym celu służą przyciski na urządzeniu, piloty, a także aplikacje na telefon. Obsługa jest banalnie prosta a szkolenie z niej zajmuje dosłownie parę minut.

Chłód w domu

Do niedawna modne i powszechnie znane były urządzenia przenośne, niefunkcjonalne i często o słabej wydajności. Co prawda producenci prześcigają się w designie, i dostosowaniu urządzeń do oczekiwań klientów jednak zamontowana jako element wyposażenia budynku sprawdza się o wiele lepiej.
Najbardziej istotnym faktem jest iż każde pomieszczenie jest indywidualnie chłodzone, a jej obsługa banalnie prosta. Coraz więcej funkcji, jak np. wyświetlanie temperatury i jej kontrola nawet przez aplikacje internetową sprawia iż możemy mieć przyjemny chłód w każdym momencie. Nawet powrót z pracy czy podróży nie będzie wiązał się z oczekiwaniem na idealne powietrze.


Klimatyzacja Piła

ul. Długosza 25, 64-920 Piła

764 000 10 35

0000032695

008027168

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Więcej informacji

Ta strona używa plików cookie, w celach statystycznych. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików.

Wyjdź